BY UTRWALIĆ WASZE MOMENTY

Sesje urodzinowe, roczkowe i inne, wykonuję w studio w Krakowie lub w plenerach, a także w domu klienta. Zachęcam do sesji w stylu lifestyle. Dajmy się ponieść dziecięcej fantazji i stwórzmy razem wesołe kadry 🙂 Wspaniałym prezentem dla małego solenizanta/solenizantki będzie voucher na sesję. Piękne, ręcznie wykonane zaproszenie to wspaniały pomysł. Utrwalmy ten moment! Sesja urodzinowa to niezwykła pamiątka, do której z chęcią wracają członkowie rodziny. Starsze już dziecko ma okazję zobaczyć siebie jako malucha, dla rodziców z kolei taka sesja ma zwykle dużą wartość sentymentalną. Zainteresowane osoby zapraszam do bliższego zapoznania się z ofertą.

Profesjonalne sesje urodzinowe Kraków

Realizuję profesjonalne sesje urodzinowe dzieci w Krakowie i okolicach. Mogę wykonać je w moim studio, plenerze, a także w domu klienta. Decyzja należy do Was. Do zdjęć wykorzystuję tła oraz rekwizyty, dzięki którym fotografie będą miały niesamowity klimat. Sesja urodzinowa na roczek lub inne okazje pozwala na wspólne spędzenie czasu i zacieśnienie relacji rodzinnych. 

Przyjazna atmosfera podczas sesji

Podczas urodzinowej sesji zdjęciowej tworzę przyjazną atmosferę, by mali modele oraz ich rodzice mogli poczuć się w pełni komfortowo. Duże doświadczenie w pracy z dziećmi sprawia, że wiem, jak dotrzeć do najmłodszych. Umiem uchwycić najpiękniejsze momenty i umieścić je na zdjęciach. Wiele pozytywnych opinii na temat moich usług, to najlepszy dowód na to, że warto skorzystać z mojej oferty. 

Oryginalny pomysł na podarunek

Sesja urodzinowa dziecka to ciekawy pomysł na prezent. Rodzice malucha z pewnością docenią taki gest, ponieważ album z fotografiami będzie dla nich pamiątką na całe życie. Z kolei dziecku sesja dostarczy wiele frajdy!

Nietuzinkowe sesje urodzinowe – dlaczego warto skorzystać z moich usług?

Jako doświadczona fotograf z Krakowa wiem, jak zorganizować niezwykłą sesję zdjęciową urodzinową. Dysponuję wysokiej klasy sprzętem i zapewniam profesjonalną obróbkę zdjęć. Każda nowa sesja jest dla mnie wyzwaniem, a swoich klientów traktuję w sposób indywidualny. Szkoliłam się w Akademii Fotografii, kompetencje poszerzałam także podczas różnego rodzaju warsztatów i kursów. Bardzo ważny jest dla mnie ciągły rozwój. Do pracy podchodzę z pasją i zaangażowaniem. 

Do moich usług należą również:

Sesja urodzinowa może być świetną przygodą zarówno dla dziecka, jak i rodziców. Jeśli macie pytania odnośnie oferty, zachęcam do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Chętnie udzielę wszystkich potrzebnych informacji, a w razie potrzeby doradzę.

Zapraszam do współpracy!