BY UTRWALIĆ WASZE MOMENTY

Oferowana przeze mnie sesja rodzinna w Krakowie i okolicach to doskonała okazja, by uwiecznić najpiękniejsze momenty ze swoimi bliskimi. W dobie smartfonów i aparatów wielu z Was zapewne posiada mnóstwo zdjęć swoich dzieci… jednak w dalszym ciągu niewiele jest tych wspólnych, tych, na których jesteście wszyscy razem. Dlatego właśnie warto dołączyć sesje rodzinne do swoich fotograficznych kolekcji. Jako zagorzała fanka plenerów i naturalnych kadrów, będę Was namawiała, aby taką sesję wykonać w otoczeniu natury… ale zapraszam również do studia. Jeżeli interesuje Cię profesjonalna fotografia rodzinna, zgłoś się do mnie! 

Niezwykła pamiątka – sesja rodzinna Kraków

Rodzinna sesja zdjęciowa to pamiątka na całe życie. W dowolnym momencie swojego życia będziecie mogli wrócić do albumu ze zdjęciami i przywołać najpiękniejsze wspomnienia. Taka sesja dostarcza wiele pozytywnych emocji, ale bywa też nieprzewidywalna, zwłaszcza z młodszymi dziećmi. Wszyscy wiemy, jak szybko rosną nasze pociechy, a sesja rodzinna pozwoli zatrzymać te chwile. 

Jako doświadczony fotograf rodzinny w czasie wykonywania zdjęć dbam także o komfortową atmosferę, ponieważ zależy mi, by fotografowana rodzina mogła czuć się w pełni swobodnie. Wówczas łatwiej wydobyć mi ze swoich modeli autentyczne emocje. 

Sesja rodzinna – ciekawy pomysł na prezent

Zastanawiasz się nad oryginalnym upominkiem dla bliskiej osoby? Sesja rodzinna to nietuzinkowy pomysł na prezent, który z pewnością mile zaskoczy obdarowaną osobę. Zapewniam profesjonalną obróbkę zdjęć, dysponuję także wysokiej klasy sprzętem. Wykonując zdjęcia, dbam o każdy z detali.

Pełen profesjonalizm

Praca jest jednocześnie moją pasją i do każdej realizowanej sesji podchodzę z pełnym zaangażowaniem. Szkoliłam się w Akademii Fotografii, ponadto swoje umiejętności doskonaliłam także w czasie kursów i warsztatów. Wykonuję sesje plenerowe i studyjne. Otrzymałam wiele pozytywnych opinii na temat moich usług fotograficznych. 

Zapewniam atrakcyjne ceny, a także profesjonalne podejście. Jeśli pojawiły się u Was pytania dotyczące realizowanych przeze mnie sesji rodzinnych, zachęcam do kontaktu przez maila lub telefon. Odpowiem, a w razie potrzeby chętnie doradzę. Jeśli potrzebny Ci dobry fotograf z Krakowa, warto skorzystać z moich usług. 

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam!