BY UTRWALIĆ WASZE MOMENTY

Sesja noworodkowa w Krakowie to doskonałe rozwiązanie dla świeżo upieczonych rodziców. Kiedy Wasz mały skarb jest już na świecie, możecie podarować sobie niezapomniany prezent w postaci pięknych fotografii. Najlepszym momentem na sesję noworodkową jest czas między 6. a 14. dniem życia maleństwa. Sesja niemowlęca wykonywana jest bez pośpiechu i stresu. W czasie trwania zdjęć maluszek jest  karmiony, przewijany i przytulany. Zdjęcia zawierają w sobie różne stylizacje. Sesja noworodkowa realizowana jest w studiu w Krakowie. Do skorzystania z moich usług zachęcam również osoby ze Skawiny oraz pobliskich miejscowości.

Najpiękniejsze momenty – sesja noworodkowa Kraków

Fotografia noworodkowa pozwala na uchwycenie pierwszych chwil z życia maluszka. To niezwykła pamiątka, do której można wrócić w każdej chwili. Dziecko, gdy trochę podrośnie, z zaciekawieniem będzie oglądać, jak wyglądało niedługo po urodzeniu. 

Realizowane przeze mnie sesje noworodkowe przebiegają w komfortowej atmosferze. Wszystko odbywa się spokojnie i bez pośpiechu. Dziecko powinno czuć się przede wszystkim bezpiecznie, dlatego zawsze daję czas, by oswoiło się z nowym miejscem oraz sytuacją. Emocje, jakie towarzyszą zwykle w takich sytuacjach rodzicom to radość, wzruszenie, zachwyt. Staram się utrwalić je na zdjęciach, by w każdej chwili można było wrócić do tego niezapomnianego okresu.

Sesja noworodkowa – wyjątkowy pomysł na prezent

Sesja noworodkowa to wyjątkowy upominek dla osób, które od niedawna są rodzicami lub za chwilę nimi zostaną. Warto skorzystać z mojej oferty, jeśli macie pewność, że potencjalni obdarowywani nie korzystali z tego typu usług. Gwarantuję wysoką jakość zdjęć – posiadam profesjonalny sprzęt i zapewniam fachową obróbkę. Podczas sesji dbam o każdy szczegół.

Profesjonalnie przygotowana oferta

Fotografia noworodkowa i niemowlęca wymaga odpowiedniego podejścia do maluszków i dużej uważności. Posiadam spore  doświadczenie w tym zakresie, co pozwala mi na realizację profesjonalnych sesji. Do moich usług należy także:

Szkoliłam się w Akademii Fotografii, swoje umiejętności kształtowałam również w czasie kursów oraz warsztatów. Realizuję sesje w plenerze i studiu. Do pracy podchodzę z pasją i zamiłowaniem. U mnie macie gwarancję indywidualnego podejścia do klienta oraz przyjaznej atmosfery. 

Za moje usługi oferuje przystępne ceny. Jeśli potrzebujecie więcej informacji na temat sesji, zachęcam do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Z chęcią odpowiem, a w razie potrzeby służę także profesjonalną poradą.