BY UTRWALIĆ WASZE MOMENTY

Nie możecie doczekać się narodzin Waszego maleństwa? Sesja ciążowa w Krakowie to coś dla Was! Wszystkim przyszłym Mamom i Tatusiom polecam zdjęcia ciążowe, które będą niepowtarzalną pamiątką. Zdjęcia z brzuszkiem najlepiej wyglądają w okolicach 7/8 miesiąca ciąży. Posiadam różne suknie o wielu kolorach i fasonach – specjalnie na tego typu sesje. Gwarantuję, że każda z Was poczuje się w nich wyjątkowo. Jeśli tylko pogoda i Wasze samopoczucie na to pozwolą, zachęcam, aby zdjęcia wykonać w plenerze. Jeśli nie – zapraszam do studia. 

Doświadczona fotograf – sesja ciążowa Kraków

Sesja ciążowa pozwala uwiecznić na zdjęciach chwile tuż przed pojawieniem się na świecie maleństwa. W tym wyjątkowym czasie pojawia się zazwyczaj wiele emocji – radość, wzruszenie, oczekiwanie. Pragnę zatrzymać przeżycia moich modeli, by mogli w przyszłości cieszyć się niezwykłą pamiątką, jaką są fotografie  z sesji brzuszkowej. Wówczas będziesz mogła pokazać swojemu maluszkowi, że kiedyś miałaś go “pod sercem”, i  oczekiwanie na moment porodu było dla Ciebie pięknym czasem. Do moich usług zaliczają się także:

Sesja ciążowa – ciekawy pomysł na prezent

Oferowane przeze mnie sesje ciążowe w Krakowie to również doskonały pomysł na prezent dla żony, przyjaciółki czy siostry. Obdarowana z pewnością będzie mile zaskoczona! Zapewniam profesjonalną obróbkę zdjęć i dbałość o każdy detal.

Dlaczego warto skorzystać z moich usług?

Zapewniam profesjonalne usługi fotograficzne. Realizuję sesje ciążowe, noworodkowe, dziecięce, a także rodzinne. Szkoliłam się w Akademii Fotografii. Swoje kompetencje kształtowałam także w czasie szkoleń, kursów i warsztatów. Realizuję sesje plenerowe i studyjne. Praca jest moją pasją. Gwarantuję indywidualne podejście do klienta oraz przyjazną atmosferę podczas sesji. Dokładam wszelkich starań, by jak najlepiej uchwycić emocje, które towarzyszą moim modelom. Dzięki temu mogę uwiecznić najistotniejsze momenty z ich życia. 

Za swoje usługi proponuję atrakcyjne ceny. Więcej szczegółów znajduje się na mojej stronie internetowej. Jeśli pojawiły się u Was pytania dotyczące sesji, zachęcam do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Chętnie odpowiem, a w razie potrzeby doradzę.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojej profesjonalnie przygotowanej oferty!